Skrzynka intencji

Panie Boże, w Imię Jezusa Chrystusa proszę o łaskę uzdrowienia z depresji oraz zdrowie dla mamy.
Magdalena Przeworsk
Matko Najświętsza zwracam się do Ciebie o pomoc w uwolnieniu mojego syna Macieja (26 lat), z sideł szatańskich które go zniewoliły. Mój syn grzeszy przeciw jedynemu Bogu wyznając innych bogów jakich podsunęli mu ludzie z sekty do której go wciągnęli. Matko Najświętsza błagam Cię wstaw się u Boga za moim biednym synem aby zerwał wszelkie więzy jakie oddzielają go od Boga. Spraw aby z powrotem wrócił do Kościoła Jezusowego. Zatroskana matka. Bóg zapłać.
Helena Nottingham
Św.Bernardynie,proszę o zdrowie,opiekę Matki Najświętszej dla Michała i aby znalazł pracę.
Łukasz Kraków
O pomyśle zakończenie sporu sądowego...
Piotr Kołobrzeg
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
Barbara Krasnystaw
Bardzo proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud tego żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Dobry Boże, za wstawiennictwem św. Szymona z Lipnicy, proszę o nawrócenie i przemianę życia mojej mamy, znalezienie dobrego miejsca do życia, domu, dla mnie i mojego męża i uleczenie mojego chorego kręgosłupa. Udziel łask i darów Ducha Świętego, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, cierpliwości, wiary, nadziei, miłości dla całej naszej rodziny. Spraw, żebyśmy nigdy się od Ciebie nie odwrócili i ulecz nas na ciele i duszy, ze wszystkich zranień i chorób. Święty Szymonie z Lipnicy módl się za nami.
Paulina Chrzanów
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych oraz wszelkie potrzebne mu łaski.
Anna Szczecin
Swiety Szymonie wstaw się za moim dzieckiem wyblagaj nawrócenie oraz Siedem Darów Ducha Świętego dla niego i aby te Dary objawialy się w jego zachowaniu.
Matka Zory
Bardzo proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud tego żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Święta Rito proszę o wszelkie łaski dla córki i jej dzieciątka. Pomóż aby szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko. Proszę za modlitwę za całą moją rodzinę miej nas w opiece.
Irena Olsztyn
Święty Szymonie, Proszę rozpal źywą wiarę w naszej rodzinie.
Marcin Kraków
Święty Szymonie z Lipnicy proszę opiekuj się rodziną córki aby maż był dobrym człowiekiem teściowa godną matką proszę o zdrowie dla jej dzieci a dla najmłodszego o nieustanną modlitwę aby wszystko się unormowało, dla córki o cierpliwość. Święty Szymonie z Lipnicy ofiaruję Poświęcam Tobie tą rodzinę . Bądż ich opiekunem i patronem .
celina Rzeszów
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski.
wanda regina krakow
Bardzo proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud, żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50