Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę o dar spotkania dobrej żony
Henryk Mińsk
Proszę o modlitwę w intencji o zaprzestanie działań nieuczciwej konkurencji przez mojego byłego pracownika.
Robert Poznań
Proszę, by Wola Boża wypełniła się w życiu Andrzeja. Prośmy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Módlmy się za zmarłych z Jego rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
Beata Bolesław
O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań aby Bóg zachował je w opiece i potraktował jak swoje, o bezpieczeństwo, o utrzymanie się w pracy i wyrozumiałość współpracownic i szefowej, o trwałe uzdrowienie na sercu, ciele i duszy, o wyrzucenie do końca wypartych wspomnień, o ucharyzmatycznienie wspólnoty, o rozbudzenie charyzmatów dla mnie, w tym i tych nadzwyczajnych, o motywację i motywatorów oraz za sąsiadkę w jej trudnych sprawach sądowych o szczęśliwe rozwiązanie jej spraw.
Ala Rumia
O stabilizację.
Ewa Anglia
Święty Szymonie z Lipnicy przez wstawiennictwo Twoje proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla całej rodziny dzieci Igora, Agaty, Wiktorii, o mądrość w nauce Elżbiety i Rafała miej ich w opiece, aby byli szczęśliwym małżeństwem.
rafal leboek
Panie Boże bardzo cię proszę o zdrowie dla mojej rodziny o to aby dobrze mi szła nauka w szkole, żebym dalej zdobywała takie sukcesy w śpiewie jak dotychczas. Ale modlitwa to nie tylko prośby, ale i podziękowania. Więc dziękuje ci za mój talent muzyczny oraz za rodzinę Amen.
wiktoria lebork
Proszę o: zdrowie, potrzebne łaski oraz zdolność do podejmowania trudnych, właściwych wyborów dla Łukasza. Żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem św. Szymona z Lipnicy proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństw(również dla innych osob z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało. zabierz serca kamienne a daj serca podobne do Serca Twojego.
Ania Barcelona
Proszę o Cud ułożenia życia!
Ewa Bournemouth
Proszę o cud uzdrowienia i uwolnienia z schizofrenii
dawid wodzisław śląski
Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem św. Szymona, św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa(również dla innych osob z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do Serca Twojego.
Ania Barcelona
Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.
Magda Dawid z dziećmi Bristol
O zdrowie dla wszystkich w rodzinie, pogłębienie wzajemnej miłości małżeńskiej, o dostatek materialny. O opiekę Bożą
Agnieszka i Tomasz Zamość
Prosze o modlitwe w moich intencjach.
Krzysztof Warszawa

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50